ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

ДЕГУСТАЦІЯ


Вино - напій сонця і землі

Закарпаття - дивовижний мальовничий край, в якому гармонічно поєдналися гірські хребти з хвойними лісами та кришталево чистими цілющими мінеральними водами і пологі схили з виноградними плантаціями. Недарма Закарпаття водночас називають і українською Швейцарією і Сонячним краєм виноградарства та виноробства.

За легендою виноробству закарпатців навчив Вакх. Коли його за розпусту грецькі боги прогнали з Олімпу у місця де люди ніколи не знали виноградарства, спускаючись на грішну землю він прихопив із собою гілку виноградної лози. Так Вакх опинився на території сучасного Закарпаття, де і посадив лозу. З того часу тут вирощують виноград і виготовляють вино.

Символ виноградної лози – оживлене Зевсом серце Діоніса – бога вина і родючості. Лоза в землі оживає, перетворюється в гарну рослину, приносить плоди, які дають живильний сік. Одержане з цього соку вино, збуджує людину, додає гарного настрою. Діонісова кров у вині кипить і в нашій крові. Вино має свою значимість, свій характер і майже містичні властивості.

Ми запрошуємо Вас у цікаву подорож - знайомство з винами Берегівського краю з дегустацією у відновленому „Старому підвалі”, практично останнього, що залишився від колишнього Берегівського підвального ряду. У „Старому підвалі” Ви торкнетеся таємниць виноробства, розширите знання про культуру вина, відчуєте різноманіття відтінків його аромату, кольору, і смаку.

Дегустація проводиться за замовленням для дружніх компаній та туристичних груп.

Мінімальна група - 15 чоловік, вартість – 35 грн. для однієї особи.
Вартість проведення дегустації з виїздом до замовника – за домовленістю.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Примечание: Данный сайт носит чисто информативный характер и представляет собой сборник информационных туристических материалов. Информация по поводу представленных на сайте турбаз устарела и для более полного и актуального ознакомления с предложениями по отдыху в Закарпатье, для заказа туров и для получения актуальной ценовой информации - просим обращаться на сайт туристической фирмы «Танол».