ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

РИБОЛОВЛЯ


Серед Усього різноманіття видів відпочинку посеред дикої, первозданної і практично не спаплюженої людиною природи Українських Карпат ми раді представити і надати вам цікаву рибалку на Теребля-рікському водосховищі.

Синевирське озеро, у зв'язку з особливостями своєї природної "конструкції", дуже багато рибою і раками. Кришталевої чистоти вода сприяє постійному збільшенню популяції "охайної і благородної" любительці "смаку" гірської води - форелі. За останні роки кількість її видів збільшилась до 4-х. Але оскільки озеро є заповідним, то риболовля в ньому заборонена.

Але не засмучуйтеся...У нас є декілька рибників в яких ми розводимо 2 види з 4-х: форель озерну і веселкову. Ось в них ви завжди спокійно зможете ловити форель, а потім власноручно (або за допомогою професійного кухаря) приготувати з неї улюблені і класичні страви.

У Теребля-рікському водосховищі водиться велика кількість різноманітної річкової риби від карася до сома. Все це ви зможете спокійно ловити впродовж всього року.

Теребля-рікське водосховище - цештучно створене водоймище. Дев'ять кілометрів в довжину і близько кілометра завширшки. Середня глибина близько десяти метрів. Належить Теребля-рікській ГЕС. Теребля-рікське водосховище було створене в 1954 році разом із створенням Теребля-рікської ГЕС, яка знаходиться в с. Нижній Бистрий на півдорозі з Міжгір'я в Хуст.

Як відомо для роботи ГЕС необхідний великий запас води. Такий запас води був створений на річці Тереблі. Ущелина, по якій тече Теребля, була перекрита бетонною дамбою заввишки 50м в районі с. Вильшаны.

Між іншим, у зв'язку з цим і припинився сплав лісу по річці. Після побудови цієї "споруди" було затоплено два села. Звичайно всіх жителів виселили в сусідні села. Найбільша ширина в районі нашої бази відпочинку в період максимального рівня води - 1000м., тобто 1 км.

Вода по трубі великого діаметру з цього водосховища крізь гору надходить на турбіни ГЕС і потім скидається в річку Ріка. Тому і ГЕС називається Теребля-рікська. В результаті такої інженерної хитрості виходить пристойний перепад висот від початку витікання води до попадання на турбіни. Звідси і велика потужність ГЕС.

Для наших клієнтів ми організовуємо поїздки на Теребля-рікську ГЕС. Ви зможете ознайомитися з процесом виробництва електроенергії. Повірте, що більше ніде в колишньому СРСР ви не побачите своїми очима, правда через дуже товсте скло, як вирує вода на лопатках турбін ГЕС. Незабутнє видовище. І це ще не весь екстрім. В період затяжних дощів, коли вода з водосховища не встигає скидуватся по трубі на ГЕС, вона падає через дамбу з висоти 50 метрів з шириною струменя - метрів 100.

Але як би ми не прагнули передати Вам красу природи і водної гладіні з її мешканцями, "відчути" і отримати від цього задоволення Ви зможете тільки удостоївши всю цю красу своєю присутністю. Залишається лише додати - "Приємного Вам клювання і великого улову"

ПОДИВИТИСЯ:
ФОТОГАЛЕРЕЯ "СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО" (ЛІТО)
ФОТОГАЛЕРЕЯ "СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО" (ЗИМА)


ВЗЯТИ ДО УВАГИ:

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРБАЗУ "СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО"
ПЕРЕЛІК СТРАВ РЕСТОРАНУ"СИНЕВИРСЬКЕ ОЗЕРО"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОТЕЛЬ "ДІМ ХУДОЖНИКА"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОЛИБУ "КРАСНА"


Фото 9.1 – вигляд зверху на водосховищі Теребля-рікськой ГЕС. Попереджаємо - ніяких сітей.

Фото 9.2 – стоїмо на березі. Вода чистісінька. Риби повно. Дивися далі.

Фото 9.3 – ось вона рибка. Мальок. І так по всьому побережжю. Водиться - форель, харіус, голавль, окунь, карась, подуства, в'юн, марена, головатіца. Можливе і підводне полювання.

Фото 9.4 – можливий підлідний лов.


Примечание: Данный сайт носит чисто информативный характер и представляет собой сборник информационных туристических материалов. Информация по поводу представленных на сайте турбаз устарела и для более полного и актуального ознакомления с предложениями по отдыху в Закарпатье, для заказа туров и для получения актуальной ценовой информации - просим обращаться на сайт туристической фирмы «Танол».