ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

ТОК "СИНЕВИРСКЕ ОЗЕРО"


Примечание: Данный сайт носит чисто информативный характер и представляет собой сборник информационных туристических материалов. Информация по поводу представленных на сайте турбаз устарела и для более полного и актуального ознакомления с предложениями по отдыху в Закарпатье, для заказа туров и для получения актуальной ценовой информации - просим обращаться на сайт туристической фирмы «Танол».

туристично-оздоровчий комплекс "Синевирське озеро" розташований у підніжжі гори, на якій знаходиться озеро Синевир. На задньому плані за корпусом турбази видно вершини двох невеликих гір, між якими якраз і звивається асфальтована дорога до самого озера Синевир.

Велике фото (138 Кб)
а це вид турбази при виїзді із села Синевирська Поляна. По закінченню села Синевирська Поляна треба проїхати близько 3 км. і перед вами "розкриється" урочище "Красний" а з лівого боку якраз і видніється ця турбаза. Перед турбазою міст через річку Тереблю по якому ви можете заїхати на територію турбази.

Велике фото (76 Кб)
До озера Синевир відстань у 1,5 км. можна подолати пішки, але так як треба йти весь час вгору, шлях триває десь 30 хвилин. Хто на легковому авто або мікроавтобусі, то можна проїхати до озера.
Велике фото (93 Кб)
Двомісний номер.
Велике фото (65 Кб)
В кожному номері є невеликий коридор із шафою.
Велике фото (61 Кб)
В кожному номері ванна, душ, туалет,умивальник.
Велике фото (49 Кб)
Зимовий пейзаж з балкону в номері на третьому поверсі.
Велике фото (147 Кб)
 

                                1 из 2
ДАЛЬШЕ