ОЗЕРО ГОРИ РИБОЛОВЛЯ XTREME ВИНО ПРО НАС ПРОЇЗД

„ЖДИ НЯ ЄВО”

Відпочинкова база „Жди ня Єво” розташована в 35км від з\д станції Воловець в мальовничому куточку на схилах Бескидського хребта.
Первозданна ,екологічно чиста природа зарядить Ваш організм бадьорістю та енергією на цілий рік. Взимку-катання на лижах та санчатах, влітку- купання в гірській річці,ягоди,гриби,пішохідні маршрути в гори,екскурсійна програма в екзотичні куточки Закарпаття запам”ятаються назавжди,а гостинність господарів залишить у Вашому серці бажання повернутися сюди знову.

Примечание: Данный сайт носит чисто информативный характер и представляет собой сборник информационных туристических материалов. Информация по поводу представленных на сайте турбаз устарела и для более полного и актуального ознакомления с предложениями по отдыху в Закарпатье, для заказа туров и для получения актуальной ценовой информации - просим обращаться на сайт туристической фирмы «Танол».

Ось де вона розташована.


Два деревяні котеджі виготовлені з екологічно чистої смереки, на території перед котеджами охороняєма автостоянка, колиба-шашлична, винний підвал.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО